TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Peter Gillis zwemt in het geld dankzij zijn enorme hoeveelheid vakantieparken en daarmee kan Nicol het ook breed laten hangen. Maar Nicol Kremers wil bewijzen dat ze ook op eigen kracht succesvol kan zijn en gaat daarom kinky lingerie en speelgoed voor in de slaapkamer verkopen.
Aan Shownieuws vertelt de moeder van vier kinderen dat ze niet alleen geld wil verdienen maar ook 'het sekstaboe bij vrouwen doorbreken'. En zo vervult de 28-jaar jongere vriendin van Peter ook nog eens een maatschappelijke functie. Het plan is om in 2022 ook nog een fysieke winkel te openen.
Peter zit intussen ook niet stil, hij heeft in 2022 plannen voor een eigen biermerk en moet nog een nieuw aangeschaft kasteel opknappen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'