TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste reacties op Claudes Songfestivalnummer zijn positief: fans en experts vinden ‘C’est la Vie’ aanstekelijk en denken dat de zanger een goede kans op een top 10-plek heeft. Maar hoe hoog hij precies gaat eindigen, hangt ook af van hoe het nummer live klinkt.
Eva Jinek heeft wat dat betreft de primeur: in deze speciale zaterdagse uitzending van haar talkshow ontvangt ze de jonge zanger, die ‘C’est la Vie’ live in de studio zal zingen. Uiteraard is er ook tijd voor een goed gesprek.
Claude heeft genoeg te vertellen, want ondanks zijn jonge leeftijd heeft hij al veel meegemaakt. Hij vluchtte op negenjarige leeftijd met zijn broers en zussen vanuit Congo-Kinshasa naar Nederland en verbleef met hen anderhalf jaar lang in een asielzoekerscentrum.
De Eva-aflevering met Claude is op zaterdag 15 maart 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen