TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze is nu een succesvolle talkshowhost, maar ooit was Eva Jinek onwijs onzeker. In haar boek Droom Groot zegt ze dat ze hoopte dat mensen haar arm zouden breken, zodat ze niet hoefde te presenteren.
De Volkskrant heeft haar nieuwe boek al gelezen en citeert Eva zelf: "Vroeger heb ik mensen gesmeekt om mijn arm tussen de draaideur te zetten, zodat ik die zou breken, want dan hoefde ik niet meer te presenteren."
Faalangst is dus een goede bekende van Eva Jinek. In haar nieuwe boek Droom Groot interviewt ze rolmodellen en spreekt ze onder andere Roxeanne Hazes, die ook kampt met faalangst. Roxeanne ging in therapie om van de angst af te komen en leerde van het beste uit te gaan, in plaats van het slechtste.
En het advies van Eva om met faalangst te dealen? Zeg niet "wees niet bang, ga ervoor", maar zeg: "wees bang en ga ervoor".
Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline
09:25Anita Witzier presenteert nieuw verbouwprogramma voor KRO-NCRV
08:14Zien: Eurovisie Songfestival deelt eerste bewegende beelden van de repetitie van Claude
08:10De TV van gisteren: Prima start voor tweede seizoen Dag & Nacht