TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva tovert studio om tot ware dating-arena
Eva Jinek heeft zich de afgelopen maanden ontpopt tot de kijkcijferkoningin van de vroege avond maar gaat ze zich nu ook ontpoppen tot de vrouwelijke Cupido? Dat zou zomaar kunnen want samen met haar redactie is ze tot een bijzonder Valentijnsplan gekomen.
Hoe zit dat? Tijdens de uitzending van donderdag 13 februari (vrijdag is Eva niet op tv) zitten er een aantal mensen in het publiek die een hartjesbutton dragen. 'Valt zo iemand jou op ga dan naar onze website en geef aan welk nummer op die button staat', zo valt te lezen op de Instagrampagina van de talkshow.
Na afloop van de uitzending krijgen de mensen uit het publiek een lijst met geinteresseerden en bij een match worden ze aan elkaar gelinkt. Zo simpel is het. Laat die liefde maar stralen!
Eva is van maandag tot en met donderdag om 19:05 uur te zien op NPO1
Partnerbijdrage
Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'