TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij AVROTROS gaat Eva een nieuw programma presenteren waarin actualiteiten en cultuur centraal staan. Eva Jinek zegt in een reactie dat het 'tijd was voor iets anders'. Ze werkte sinds 2020 bij RTL.
"Toen AVROTROS me vroeg terug te keren naar de publieke omroep om samen met hen een programma te ontwikkelen waarin ik zowel mijn journalistieke kant maar vooral ook mijn hart voor cultuur een plek kan geven, werd ik meteen enthousiast. Op een later moment gaan we de plannen voor onze samenwerking in detail uitwerken, maar eerst komt mijn baby en daar kijk ik nu natuurlijk heel erg naar uit." Eva Jinek verwacht deze herfst haar tweede baby.
Eric van Stade, algemeen directeur AVROTROS noemt de presentatrice een verrijking voor de publieke omroep in het algemeen. Het ligt voor de hand dat Eva de plek van Nadia in zal nemen om 7 uur 's avonds.
RTL hoeft niet per se op zoek naar een nieuwe presentator voor de dagelijkse late night talkshow. De zender heeft ook nog Renze Klamer, Beau van Erven Dorens en Humberto Tan in de gelederen.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'