TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De evaluatie die omroep AVROTROS gaat uitvoeren bij Mia Nicolai en Dion Cooper, gaat aan de neus van Duncan Laurence voorbij. De zanger is volgens zijn management niet betrokken bij de evaluatie van het tweetal.
Mia Nicolai en Dion Cooper slaagden er in de halve finale van het Eurovisie Songfestival niet in met hun nummer Burning Daylight door te stoten naar de eindstrijd. Daarop volgde veel kritiek, zoals ook in de aanloop naar het evenement in Liverpool het duo vaak het mikpunt was.
Dat werd mede ingegeven door twee valse live-optredens in de weken voorafgaand aan het Songfestival, waarna de zangers besloten het nummer anderhalve toonsoort hoger te zingen in Liverpool. Het mocht echter niet baten en een dag later zat het duo al in het vliegtuig terug.
Daarna kwam er kritiek op de selectieprocedure van de omroep voor het Songfestival. Een uitgebreide evaluatie is nodig, zegt een woordvoerder. Ook om daarna volle kracht door te gaan met de inzending voor 2024. “We doen dus zeker weer mee. Maar we zijn eerst aan het kijken waar het beter kan en moet. Dat maken we binnenkort bekend en daarna openen we de inschrijving.”
Loreen won voor de tweede keer het Eurovisie Songfestival. In Liverpool werd haar nummer Tattoo tot winnaar verkozen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'