TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder zagen we hoe Jan maar moeilijk klikte met zijn dates in Winter Vol Liefde. Nu is dat anders, volgens Eveline. Ze vertelde ook hoe dat kan.
Jan verhuisde anderhalf jaar geleden naar het rustige dorpje Kvillsfors in Zweden, waar hij een stuga en een huisje voor toeristen verhuurt. Hij heeft het hart op de tong, en dat hebben zijn vorige dates wel gemerkt. Tegelijkertijd ging Jan meerdere malen het gesprek met gasten uit de weg. Een onmogelijke situatie, zou je denken, maar met Willem lijkt Jan toch wat te ontdooien. 'Willem is een mooie verschijning,' reageerde Jan op zijn komst.
'Wat ik grappig vindt, is dat mensen die aantrekking op elkaar hebben, ook een beetje op elkaar lijken. Dat zie je bij Jan en Willem ook', vertelt Eveline Stallaart in RTL Boulevard. 'Jan is vrolijk, hij heeft aandacht, en je merkt ook aan de blik in zijn gezicht dat hij ineens vriendelijk is. (...) Hij zat vaak in de moppermodus.' Kijkers vonden ook dat Jan zich erg horkerig gedroeg in de eerste afleveringen van Winter Vol Liefde en dan kwam daar ook nog eens het pikante nieuws over zijn verleden bij vorige week. Er zijn beelden uitgelekt waarin Jan drugs zou gebruiken en zichzelf zou bevredigen. Hoe zou het verder gaan tussen Willem en Jan?
Winter vol Liefde is van maandag tot en met donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4 en te streamen op Videoland.
Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin
13:04Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026