TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder zagen we hoe Jan maar moeilijk klikte met zijn dates in Winter Vol Liefde. Nu is dat anders, volgens Eveline. Ze vertelde ook hoe dat kan.
Jan verhuisde anderhalf jaar geleden naar het rustige dorpje Kvillsfors in Zweden, waar hij een stuga en een huisje voor toeristen verhuurt. Hij heeft het hart op de tong, en dat hebben zijn vorige dates wel gemerkt. Tegelijkertijd ging Jan meerdere malen het gesprek met gasten uit de weg. Een onmogelijke situatie, zou je denken, maar met Willem lijkt Jan toch wat te ontdooien. 'Willem is een mooie verschijning,' reageerde Jan op zijn komst.
'Wat ik grappig vindt, is dat mensen die aantrekking op elkaar hebben, ook een beetje op elkaar lijken. Dat zie je bij Jan en Willem ook', vertelt Eveline Stallaart in RTL Boulevard. 'Jan is vrolijk, hij heeft aandacht, en je merkt ook aan de blik in zijn gezicht dat hij ineens vriendelijk is. (...) Hij zat vaak in de moppermodus.' Kijkers vonden ook dat Jan zich erg horkerig gedroeg in de eerste afleveringen van Winter Vol Liefde en dan kwam daar ook nog eens het pikante nieuws over zijn verleden bij vorige week. Er zijn beelden uitgelekt waarin Jan drugs zou gebruiken en zichzelf zou bevredigen. Hoe zou het verder gaan tussen Willem en Jan?
Winter vol Liefde is van maandag tot en met donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4 en te streamen op Videoland.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?