TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel verrassend is een nieuw seizoen voor Ewout niet. De documentaireserie zet op dinsdagavond sterke kijkcijfers neer voor RTL 5 die met ruim 600.000 belangstellenden zelfs in de buurt komen van de veel grotere zusterzender RTL 4.
Ewout doet dan ook zijn best om kijkers te verrassen met spraakmakende onderwerpen die hij samen met zijn ploeg helemaal uitdiept. Alleen al dit seizoen kwam onder meer een misselijkmakend bezoek aan de Body Farm voorbij, maar ook het gevaar van de groeiende rattenplaag en mannen die ware liefde bij buitenlandse sekswerkers zoeken. Met de juiste insteek kan Genemans alles brengen.
Maar daar wringt de schoen: wat willen kijkers het liefst zien in het aankomende, vierde seizoen van Ewout? Genemans besloot simpelweg die vraag voor te leggen aan zijn volgers op sociale media. Ze mogen hun voorstellen voor afleveringen geven in de comments op Instagram en dat liegt er niet om. "Mormonen, robotgevechten, de geestelijke gezondheidszorg in Nederland, Chinese voetbalscholen, leven in Noord Korea, de jacht op albino’s in Afrika, meelopen met een sekteleider, in beeld brengen hoe het gedoneerde geld voor rampen etc. terecht is gekomen", zo schrijft slechts een van de tientallen mensen die reageren.
Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen
09:20De TV van gisteren: kijkers leven enorm mee met Shirley in Zeeman Confronteert
21:28MAFS-kijkers hebben massaal medelijden met Anton na uitspraken van Linda