TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ewout Genemans reist dit keer voor een nieuwe Bureau-reeks af naar Maastricht, waar hij veel gaat samenwerken met verschillende politieagenten. Hij stelt zijn nieuwe collega’s vast aan ons voor.
Op zijn Instagram postte hij een groepsfoto.
Afgelopen december maakte Ewout Genemans bekend dat hij na, Bureau Burgwallen, 040, Hofstad, Arnhem en Rotterdam de keuze heeft gemaakt voor Maastricht.
Nu laat de presentator middels een selfie zien met wie hij de komende tijd veel op pad gaat. "Dit zijn de agenten van Bureau Maastricht!" De opnames beginnen volgende week en zullen een half jaar duren, volgens Ewout. Eind januari liet hij al weten dat de serie na de zomer te zien zal zijn.
Eerder lichtte Ewout al toe dat er voor Maastricht is gekozen vanwege de jaarlijks miljoenen toeristen en bezoekers. "Dicht aan de grens, met een bruisend uitgaansleven, studenten- en voetbalstad, woonplaats van veel expats en een internationale allure", vertelde hij toen.
Naar verwachting zal Bureau Maastricht in het najaar op tv verschijnen.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo