TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Twentse sloot zich in 2002 aan bij de gewapende guerrillabeweging FARC (die als specialiteit mensen ontvoeren had) waar ze in de jungle vocht jarenlang tegen de Colombiaanse regering. Dat Tanja aantrekkelijk was, droeg alleen maar bij aan haar roem. Toch wilde iedereen weten wat dat meiske uit Nederland in hemelsnaam te zoeken had in de Colombiaanse jungle.
In 2012 kwam Tanja uit de jungle en was ze als delegatielid van de FARC betrokken bij de vredesonderhandelingen met de Colombiaanse regering. Sinds vorig jaar is ze geen lid meer van de FARC.
De reden van haar bezoek aan Jinek is haar vandaag verschenen autobiografie Tanja Nijmeijer - Van guerrilla naar vredesproces waarin ze beschrijft wat ze allemaal heeft meegemaakt.
Jinek is om 22.00 uur te zien op RTL 4
Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland