TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de belangrijke dingen om energiek te blijven tijdens Expeditie Robinson is - naast voldoende uren slapen - goed eten. Maar dat is juist een uitdaging: er is nauwelijks voedsel en je moet creatief zijn met de voorraad, of hopen iets anders eetbaars te vinden dan alleen kokosnoot.
In 2019 hadden de kandidaten het geluk dat tv-kok Hugo Kennis een van de eilandbewoners was. Hij wist inventief om te gaan met schaaldieren, zee en planten. “Ik heb een soepje gemaakt van de schalen van krabben”, vertelde hij aan Zo zit dat.
“Dat heb ik aangebakken en er daarna zeewater uit gekookt voor zout. Verder had ik citroengras gevonden die ik erin deed en tot slot kokosmelk. Het was heel lekker.” Toeval of niet, Kennis wist de editie van 2019 te winnen.
Expeditie Robinson is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht