TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Marillaux, bekend door de realityserie Chateau Meiland, stond ruim anderhalf jaar te koop. Vorig jaar nog voor het schamelijke bedrag van 1,25 miljoen euro, maar al snel bleek dat bedrag te hoog. Uiteindelijk zakte de familie dan ook naar iets onder de 800.000 euro. Of ze dat er ook voor gekregen hebben, houden ze in het midden.
Voor de familie Meiland komt de verkoop voor nu als een opluchting. "René (de makelaar, red.) stond ineens voor de deur met een heel groot bord en een fles champagne. Het is voor elkaar. Het Chateau is verkocht", vertelde Erica met een grote glimlach gisteren aan Shownieuws.
Het kasteel is nu opnieuw in handen van een Nederlands gezin, dat wel wat overeenkomsten heeft met de Meilandjes. "Het is een hele leuke familie met een man, een vrouw en hun drie dochters, waarvan twee dochters er ook met hun man en hun kinderen gaan wonen. Helemaal leuk", vindt Martien.
Bart uit Paradise Hotel deelt heftige update over ziekenhuisopname: 'Ik verloor mijn zicht'
10:52Verrassing voor jarige Johan Derksen in Vandaag Inside
10:14Urk!-ster Gerda opgenomen in het ziekenhuis: 'Zoveel pijn'
09:34De TV van gisteren: 'eindelijk' een tafel in RTL Tonight-special, maar kijkers hekelen Beau en Leonie
08:41The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'