TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Marillaux, bekend door de realityserie Chateau Meiland, stond ruim anderhalf jaar te koop. Vorig jaar nog voor het schamelijke bedrag van 1,25 miljoen euro, maar al snel bleek dat bedrag te hoog. Uiteindelijk zakte de familie dan ook naar iets onder de 800.000 euro. Of ze dat er ook voor gekregen hebben, houden ze in het midden.
Voor de familie Meiland komt de verkoop voor nu als een opluchting. "René (de makelaar, red.) stond ineens voor de deur met een heel groot bord en een fles champagne. Het is voor elkaar. Het Chateau is verkocht", vertelde Erica met een grote glimlach gisteren aan Shownieuws.
Het kasteel is nu opnieuw in handen van een Nederlands gezin, dat wel wat overeenkomsten heeft met de Meilandjes. "Het is een hele leuke familie met een man, een vrouw en hun drie dochters, waarvan twee dochters er ook met hun man en hun kinderen gaan wonen. Helemaal leuk", vindt Martien.
Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: โIk heb zitten huilenโ
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde