TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Meiland houdt wel van een buitenlands avontuur en nadat er onlangs een huis voor Martien werd gekocht in Italië, zoals te zien was in Chateau Meiland: la Dolce Vita, pakken ze deze dagen opnieuw hun koffers. 'Het wordt stil in Noordwijk', aldus Shownieuws-presentatrice Airen Mylene. Waar gaat de reis naartoe?
Martien kocht voor 70.000 euro een 300 jaar oud pand in Italië, waar nogal wat aan geklust moet worden. En dat is een understatement.
Martien, Erica, Maxime en Montana reizen deze dagen opnieuw af naar Italië. Daar gaat het viertal de handen flink uit de mouwen steken om het nieuwe 'paleisje' van Martien naar een hoger niveau te tillen. Dat tripje heeft wel wat consequenties voor hun leven in Noordwijk, zo vertelt Evert Santegoeds bij Shownieuws: 'Montana's, de interieurwinkel van Montana gaat deze dagen dicht.'
En Code Rosé, het pension van de Meilandjes dat de familie maar niet verkocht krijgt? 'Dat is wel open maar dan zonder Erica en Martien dus die hebben daar een oppas voor.'
Alle ins en outs over de trip naar Italië hoor je hieronder, in het fragment van Shownieuws:
De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'