TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als de dochter van de Belgische voetbalkeeper Jean-Marie Pfaff werd Kelly Pfaff bekend dankzij de realitysoap van de familie. Inmiddels is ze al 25 jaar getrouwd met zanger Sam Gooris en reist ze met haar gezin de wereld rond in een eigen realityserie.
In de eerste aflevering van Familie Pfaff-Gooris op Reis door Australië arriveren Kelly, Sam, Shania en Kenji in Cairns. Deze stad in het noordoosten van Australië werd anderhalve eeuw geleden gesticht door goudzoekers en is tegenwoordig een populaire toeristische bestemming.
Voor duikers is Cairns de toegang naar het Groot Barrièrerif en wie liever aan land blijft kan per trein of kabelbaan op ontdekkingsreis in het Kuranda regenwoud. De komende afleveringen verkent de familie de Australische oostkust.
Familie Pfaff-Gooris op Reis door Australië is op zondag 3 augustus 2025 om 18:55 uur te zien op RTL 8.
Partnerbijdrage
Op deze datum is de documentaire INFARCT te zien
11:39Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat