TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
CTM laat aan RTL Boulevard weten dat de samenwerking met de dertigjarige ex-soapie is beëindigd.
Over de reden van de breuk laten zowel CTM als Ferry zich niet uit, maar het volgt daags nadat bekend werd dat Ferry actief is op OnlyFans.com. Via dit digitale platform laat hij tegen betaling nietsverhullende foto's en video's van zichzelf zien.
In eerste instantie was nog onduidelijk of Ferry het materiaal zelf plaatst of dat een andere partij geld probeert te verdienen aan gelekte privébeelden. Patty Brard kon echter in Shownieuws melden dat Ferry zelf achter zijn OnlyFans account zit, dit had ze van de acteur zelf vernomen.
Ferry's management wist echter van niks en volgens Patty zou er een gesprek volgen tussen beide partijen. Kennelijk is na dit onderhoud besloten af te zien van verdere samenwerking.
Inmiddels heeft Ferry meer dan 4000 betalende volgers op OnlyFans die elk zo'n 13 euro per maand betalen om toegang te houden tot zijn beelden. OnlyFans houdt van dit bedrag zo'n 20 procent in, maar daarmee is het nog altijd een lucratieve bron van inkomsten voor de verder werkeloze acteur.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'