TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor WNL gaat ze samen met de ook naar WNL vertrokken Sven Kockelmann een duo vormen bij de talkshow Op1. En daarmee keert Fidan terug op NPO 1 nadat ze daar op brute wijze werd weggebonjourd door haar oude omroep.
Deze zomer moesten Fidan en Renze Klamer met hun De Vooravond plots plaatsmaken voor Khalid & Sophie. Die nieuwe talkshow, die veel urgenter zou moeten zijn, scoort ongeveer de helft van het aantal kijkers dat De Vooravond deed. De kijker zat duidelijk niet te wachten op de nogal woke Khalid & Sophie.
Gelukkig voor Fidan kan ze nu revanche nemen op BNNVARA door terug te keren in een talkshow op de belangrijkste Nederlandse zender. Sven Kockelmann presenteerde eerder al bij Op1 met Thalita Muusse. De combinatie met Fidan Ekiz lijkt een stuk beter te passen.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
