TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor WNL gaat ze samen met de ook naar WNL vertrokken Sven Kockelmann een duo vormen bij de talkshow Op1. En daarmee keert Fidan terug op NPO 1 nadat ze daar op brute wijze werd weggebonjourd door haar oude omroep.
Deze zomer moesten Fidan en Renze Klamer met hun De Vooravond plots plaatsmaken voor Khalid & Sophie. Die nieuwe talkshow, die veel urgenter zou moeten zijn, scoort ongeveer de helft van het aantal kijkers dat De Vooravond deed. De kijker zat duidelijk niet te wachten op de nogal woke Khalid & Sophie.
Gelukkig voor Fidan kan ze nu revanche nemen op BNNVARA door terug te keren in een talkshow op de belangrijkste Nederlandse zender. Sven Kockelmann presenteerde eerder al bij Op1 met Thalita Muusse. De combinatie met Fidan Ekiz lijkt een stuk beter te passen.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?
13:26RTL bevestigt: geen nieuw seizoen Holland's Next Top Model in aantocht