TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkerspubliek is zelden zachtzinnig en ook de arme Filemon werd niet gespaard. Hij was nog maar net in beeld of de tweets over zijn uiterlijk stroomden al binnen.
Filemon ziet er niet fris uit vandaag #hlf8 — Ramon van Belzen (@Ramoonus) March 7, 2023
Heeft Filemon een ooglidcorrectie gehad van de plaatselijke slager? #half8 #hlf8 — Kwit77 (@kwit77) March 7, 2023
Watskeburt met de ogen van Filemon Wesselink? #hlf8 pic.twitter.com/QbDtreINKp — Paul in the Dark (@paulinthedark) March 7, 2023
Filemon moet maar wat eerder naar bed toe vanavond. #hlf8 — TVReaguurder (@TVcommenter0) March 7, 2023
Toen presentator Sam Hagens hem met de tweets confronteerde, besloot Filemon te vertellen dat hij inderdaad een ooglidcorrectie had ondergaan. De ingreep gebeurde nog maar anderhalve week geleden, vandaar dat het er allemaal nog een beetje rauw uitzag.
.@FilemonW reageert op alle Tweets over zijn gezicht: "Ik heb een ooglidcorrectie gehad"#HLF8 pic.twitter.com/d3ICvDgmeS — HLF8 (@Hlf8Live) March 7, 2023
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight
19:00Deze twaalf BN’ers doen mee aan het nieuwe programma Watch Your Back
14:41Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints