TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit cijfers van de filmbranche blijkt dat Penoza daarmee meer kijkers naar de bioscoop heeft getrokken dan Last Christmas en Frozen II, weet het AD.
De film Penoza is het langverwachte vervolg op de gelijknamige serie die tussen 2010 en 2017 te zien was bij KRO-NCRV. Net als in de serie is de hoofdrol ook in de film voor Monic Hendrickx. Aan het einde van seizoen 5 vertrok haar personage Carmen Walraven naar Canada om daar een nieuw, rustig leven op te bouwen. In de trailer zagen we de voormalige gangster al aan het werk als serveerster.
Verder zien we Carmens kinderen Nathalie (Sigrid ten Napel), Boris (Stijn Taverne) en Lucien (Niels Gomperts) terug, en duiken ook Jim Leeflang (Hajo Bruins) en moeder Fiep (Olga Zuiderhoek) weer op.
Dit is de presentatrice van Daten in het Dorp: op Texel
14:19De Bondgenoten verslaat GTST opnieuw: nieuwe trend?
13:37MAFS-deelnemer sinds opnames 15 kilo afgevallen: 'Dit is pas het begin'
12:38The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie