TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De finale-uitzendingen worden uitgezonden op dinsdag 10 mei en woensdag 11 mei. Dat meldt RTL aan de site Showbizznetwork. "De finale van Married at First Sight is op twee dagen, de standaard dinsdagavond en als extra avond de woensdag, zodat de finale twee dagen achter elkaar te zien is", zegt de RTL-woordvoerder.
Van een huwelijk is al duidelijk dat het geen stand heeft gehouden. Arjan gaf het meteen na de bruiloft al op en hield zijn huwelijk met Maurice voor gezien. En het is ook zeer de vraag of de relatie tussen Joep en Caroline nog bestaat.
Over het algemeen zijn de huwelijken die worden gesloten in Married at First Sight geen lang leven beschoren. Over zes seizoenen werden dertig stellen getrouwd, van hen zijn er nog slechts twee stellen samen; Patty en Bram en Chantal en Nikolai.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026