TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de afleveringen in te korten en daarmee een langer seizoen te creëeren hoopten de makers van The Voice Kids de finale van het populaire zangwedstrijd over de coronacrisis heen te tillen. Het mocht niet baten. Door de verlenging van alle coronamaatregelen en daarmee het verbod op bijeenkomsten van meer dan 30 personen zal de finale van The Voice Kids er dit jaar totaal anders uitzien dan normaal.
RTL Boulevard maakt donderdagavond bekend dat de finale dit jaar in ieder geval niet live is. De optredens van de finalisten worden eerder opgenomen en uitgezonden als finale. Wel kan er ondertussen gestemd worden op de finalisten. De winnaar wordt die avond bekend in de talkshow BEAU van Beau van Erven Dorens. Hij heeft op dat moment het late-night-stokje bij RTL4 weer overgenomen van Eva Jinek.
De finale van The Voice Kids is op 5 juni om 20:00 uur te zien bij RTL4.
Of Anouk van de partij is, is nog altijd niet bekend. De zangers annex coach van The Voice Kids zit door de coronacrisis vast in Marokko. Ze kan niet naar huis vliegen en schrijft liedjes om te tijd te doden. Marco Borsato is in ieder geval niet van de partij. Hij laat de finale na een bewogen periode waarin hij gescheiden is van zijn vrouw Leontine en kampt(e) met een burn-out, aan zich voorbij gaan. Hij wordt vervangen door Ilse DeLange.
Op deze BN'er lijkt Claudia uit Winter Vol Liefde volgens de kijkers
12:41Kijker heeft het gemunt op Maarten Blom uit Een Huis Vol: 'Luie vreetzak'
11:33De streamingtip van de week: Winter Vol Liefde
11:31Deze BN'ers staan centraal in de winterspecial van Casa di Beau 2026
10:29Moeder van Winter Vol Liefde-Andre blijkt Songfestivalzangeres