TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Prachtig nieuws voor Oda Spelbos, die we natuurlijk allemaal kennen als Marion Dreesen uit Flikken Maastricht: ze is voor de allereerste keer oma geworden. Afgelopen zondag kwam haar eerste kleinkind ter wereld en daar is ze uiteraard enorm mee in haar nopjes.
Spelbos vertolkt sinds het allereerste seizoen van de populaire politieserie, dat in 2007 werd uitgezonden, de rol van agent Marion Dreesen. Samen met haar vaste compagnon Romeo Sanders (gespeeld door Sergio IJssel) loste ze de afgelopen jaren tientallen misdaden op.
De afgelopen tijd kwam Flikken Maastricht wat minder leuk in het nieuws, vanwege het ontslag van Victor Reinier bij de serie, dus daarom is het fijn dat er nu iets positiefs te melden is: Oda Spelbos en haar man Ruud, met wie ze al 30 jaar getrouwd is, zijn voor de eerste keer opa en oma geworden.
Dat meldde de sympathieke actrice zelf op haar Instagrampagina: 'Daar is ze dan. Zondagskind. Maya Gali de Jong. Liefdesaanval!'.
Het is de dochter van haar zoon Thomas (29) en dat wordt de beste papa die Maya zich maar kan wensen, aldus een trotse oma: 'Je hebt de liefste ouders die je je kunt bedenken, dat is er al vast.'

Oda is momenteel iedere vrijdagavond om 20:30 uur op NPO1 te zien in Flikken Maastricht
Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los
13:51Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder