TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Prachtig nieuws voor Oda Spelbos, die we natuurlijk allemaal kennen als Marion Dreesen uit Flikken Maastricht: ze is voor de allereerste keer oma geworden. Afgelopen zondag kwam haar eerste kleinkind ter wereld en daar is ze uiteraard enorm mee in haar nopjes.
Spelbos vertolkt sinds het allereerste seizoen van de populaire politieserie, dat in 2007 werd uitgezonden, de rol van agent Marion Dreesen. Samen met haar vaste compagnon Romeo Sanders (gespeeld door Sergio IJssel) loste ze de afgelopen jaren tientallen misdaden op.
De afgelopen tijd kwam Flikken Maastricht wat minder leuk in het nieuws, vanwege het ontslag van Victor Reinier bij de serie, dus daarom is het fijn dat er nu iets positiefs te melden is: Oda Spelbos en haar man Ruud, met wie ze al 30 jaar getrouwd is, zijn voor de eerste keer opa en oma geworden.
Dat meldde de sympathieke actrice zelf op haar Instagrampagina: 'Daar is ze dan. Zondagskind. Maya Gali de Jong. Liefdesaanval!'.
Het is de dochter van haar zoon Thomas (29) en dat wordt de beste papa die Maya zich maar kan wensen, aldus een trotse oma: 'Je hebt de liefste ouders die je je kunt bedenken, dat is er al vast.'

Oda is momenteel iedere vrijdagavond om 20:30 uur op NPO1 te zien in Flikken Maastricht
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau