TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Prachtig nieuws voor Oda Spelbos, die we natuurlijk allemaal kennen als Marion Dreesen uit Flikken Maastricht: ze is voor de allereerste keer oma geworden. Afgelopen zondag kwam haar eerste kleinkind ter wereld en daar is ze uiteraard enorm mee in haar nopjes.
Spelbos vertolkt sinds het allereerste seizoen van de populaire politieserie, dat in 2007 werd uitgezonden, de rol van agent Marion Dreesen. Samen met haar vaste compagnon Romeo Sanders (gespeeld door Sergio IJssel) loste ze de afgelopen jaren tientallen misdaden op.
De afgelopen tijd kwam Flikken Maastricht wat minder leuk in het nieuws, vanwege het ontslag van Victor Reinier bij de serie, dus daarom is het fijn dat er nu iets positiefs te melden is: Oda Spelbos en haar man Ruud, met wie ze al 30 jaar getrouwd is, zijn voor de eerste keer opa en oma geworden.
Dat meldde de sympathieke actrice zelf op haar Instagrampagina: 'Daar is ze dan. Zondagskind. Maya Gali de Jong. Liefdesaanval!'.
Het is de dochter van haar zoon Thomas (29) en dat wordt de beste papa die Maya zich maar kan wensen, aldus een trotse oma: 'Je hebt de liefste ouders die je je kunt bedenken, dat is er al vast.'
Oda is momenteel iedere vrijdagavond om 20:30 uur op NPO1 te zien in Flikken Maastricht
De TV van gisteren: Dorian Bindels en Eva Simons knallen van het scherm met duet in The Passion
08:00The Real Housewives van het Zuiden is nu te zien bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, De bondgenoten, Walking Tall
21:45Dit vinden kijkers van The Passion 2025
20:00Zangeres Emma Heesters ontroert kijkers met openhartig interview in talkshow Eva