TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Floortje Dessing en Sinan Can slaan de handen ineen. De presentatoren maken samen een programma over de aanslagen op het World Trade Center in 2001.
Twintig jaar na de aanslagen in de Verenigde Staten focussen Floortje en Sinan zich in Mijn 9/11 op de persoonlijke impact van de gebeurtenissen. De serie, een tweeluik, bestaat uit portretten van mensen uit zowel de Westerse wereld als uit het Midden-Oosten.
Dessing en Can zijn in september met Mijn 9/11 te zien bij BNNVARA op NPO1. De omroep maakt de precieze uitzenddatum in een later stadium bekend.
De 50-jarige Floortje moest dit seizoen haar reisjes voor Floortje naar het einde van de wereld in de ijskast zetten vanwege het coronavirus en bleef in Nederland. Met het tweeluik Mijn 9/11 met Sinan (43) heeft ze een behoorlijk alternatief gevonden om de tijd door te komen.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen