TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Floortje Dessing en Sinan Can slaan de handen ineen. De presentatoren maken samen een programma over de aanslagen op het World Trade Center in 2001.
Twintig jaar na de aanslagen in de Verenigde Staten focussen Floortje en Sinan zich in Mijn 9/11 op de persoonlijke impact van de gebeurtenissen. De serie, een tweeluik, bestaat uit portretten van mensen uit zowel de Westerse wereld als uit het Midden-Oosten.
Dessing en Can zijn in september met Mijn 9/11 te zien bij BNNVARA op NPO1. De omroep maakt de precieze uitzenddatum in een later stadium bekend.
De 50-jarige Floortje moest dit seizoen haar reisjes voor Floortje naar het einde van de wereld in de ijskast zetten vanwege het coronavirus en bleef in Nederland. Met het tweeluik Mijn 9/11 met Sinan (43) heeft ze een behoorlijk alternatief gevonden om de tijd door te komen.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?