TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Floortje Dessing en Sinan Can slaan de handen ineen. De presentatoren maken samen een programma over de aanslagen op het World Trade Center in 2001.
Twintig jaar na de aanslagen in de Verenigde Staten focussen Floortje en Sinan zich in Mijn 9/11 op de persoonlijke impact van de gebeurtenissen. De serie, een tweeluik, bestaat uit portretten van mensen uit zowel de Westerse wereld als uit het Midden-Oosten.
Dessing en Can zijn in september met Mijn 9/11 te zien bij BNNVARA op NPO1. De omroep maakt de precieze uitzenddatum in een later stadium bekend.
De 50-jarige Floortje moest dit seizoen haar reisjes voor Floortje naar het einde van de wereld in de ijskast zetten vanwege het coronavirus en bleef in Nederland. Met het tweeluik Mijn 9/11 met Sinan (43) heeft ze een behoorlijk alternatief gevonden om de tijd door te komen.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
