TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Floortje Dessing en Sinan Can slaan de handen ineen. De presentatoren maken samen een programma over de aanslagen op het World Trade Center in 2001.
Twintig jaar na de aanslagen in de Verenigde Staten focussen Floortje en Sinan zich in Mijn 9/11 op de persoonlijke impact van de gebeurtenissen. De serie, een tweeluik, bestaat uit portretten van mensen uit zowel de Westerse wereld als uit het Midden-Oosten.
Dessing en Can zijn in september met Mijn 9/11 te zien bij BNNVARA op NPO1. De omroep maakt de precieze uitzenddatum in een later stadium bekend.
De 50-jarige Floortje moest dit seizoen haar reisjes voor Floortje naar het einde van de wereld in de ijskast zetten vanwege het coronavirus en bleef in Nederland. Met het tweeluik Mijn 9/11 met Sinan (43) heeft ze een behoorlijk alternatief gevonden om de tijd door te komen.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Vanavond op TV: Het Kerst Muziekgala 2025, Medisch Centrum West, Anaconda
00:01Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight