TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Floortje Dessing en Sinan Can slaan de handen ineen. De presentatoren maken samen een programma over de aanslagen op het World Trade Center in 2001.
Twintig jaar na de aanslagen in de Verenigde Staten focussen Floortje en Sinan zich in Mijn 9/11 op de persoonlijke impact van de gebeurtenissen. De serie, een tweeluik, bestaat uit portretten van mensen uit zowel de Westerse wereld als uit het Midden-Oosten.
Dessing en Can zijn in september met Mijn 9/11 te zien bij BNNVARA op NPO1. De omroep maakt de precieze uitzenddatum in een later stadium bekend.
De 50-jarige Floortje moest dit seizoen haar reisjes voor Floortje naar het einde van de wereld in de ijskast zetten vanwege het coronavirus en bleef in Nederland. Met het tweeluik Mijn 9/11 met Sinan (43) heeft ze een behoorlijk alternatief gevonden om de tijd door te komen.
Kees Flodder verschijnt dagelijks bij Videoland: dit is vanaf wanneer
13:30Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?