TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tobias Camman is een echte fijnproever, Stijn van Vliet is niet zo culinair onderlegd. In FOMO Chefs kijkt hij dan ook met een nuchtere blik naar het ontembare enthousiasme van zijn vriend.
De 'Freek Vonk van de ingrediënten' noemt Stijn zijn collega-podcastmaker, en naar die ingrediënten gaan ze op zoek. Van hoge kwaliteit, want kok en kookboekenauteur Tobias neemt Stijn mee naar de wereld van fine dining. Voordat hij zijn eigen draai geeft aan een gerecht van een bekende chef-kok, verzamelen ze samen de ingrediënten in binnen- en buitenland.
In de eerste aflevering wil Tobias zijn versie maken van de risotto van BinnensteBuiten-gezicht Leon Mazairac. Daarvoor heeft hij de zeldzame truffel nodig, dus gaan ze samen op jacht in de bossen van Piemonte.
FOMO Chefs was eerder al volledig te streamen bij NPO Start en vanaf 25 januari 2026 dus ook iedere zondag om 21:55 uur te zien op NPO 3.
The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'