TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal is het een goed teken als kijkcijfers in de lift zitten... Maar niet als de lift naar beneden gaat. Het gloednieuwe programma Fout Maar Goud met Chantal Janzen, Gerard Joling en Marieke Elsinga zakt van 815 duizend mensen die keken naar de eerste aflevering van vorige week, naar nog maar 535 duizend mensen die gisteren op RTL4 afstemden.
Misschien had het te maken met het overlijden van Queen Elizabeth en waren de tv-kijkers daarom in een minder jolige stemming voor dit programma. Want een gezellige boel was het zeker met Fred van Leer en Geraldine Kemper op bezoek.
Fout Maar Goud draait om guilty pleasures waarbij allerlei spelletjes zijn bedacht. Chantal Janzen presenteert het geheel. Ieder team onder leiding van Gerard Joling en Marieke Elsinga heeft wekelijks een mystery guest. Spelers moeten de identiteit van hun onbekende tegenstander zien te achterhalen en verdienen tijdens de rondes aanwijzingen. En als we Twitter erbij pakken, lijkt het een gevalletje love it or hate it te zijn.
Beschamend slecht dat #foutmaargoud — 16-*ngrid (@ingmarmobe) September 8, 2022
Omdat #jinek later is zie ik een stuk #foutmaargoud welke achterlijke gladiool heeft deze bagger bedacht? — B?b Huisken ???? (@bobhuisken) September 8, 2022
Mijn God. Wat slecht zeg #foutmaargoud ik haak af — Esther B. (@sniksnok) September 8, 2022
Heerlijk programma, lachen, gieren, brullen #foutmaargoud, er is al genoeg shit in de wereld. — Liset Fokke (@LisetWessels) September 8, 2022
Ik zei tegen mijn lief. Zet #bestezangers maar uit, dan moet ik bijna huilen. Ik schakelde over naar #foutmaargoud en most echt huilen. Wat verschrikkelijk. — annette cornelisse (@annetwerk) September 8, 2022
Het is de vraag of het volgende week beter gaat aangezien het programma ook tegenover Beste Zangers staat waar wel meer dan 1 miljoen mensen naar keken.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene