TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Operazangeres Francis van Broekhuizen is naar eigen zeggen besmet met het Lourdesvirus. Al vanaf de eerste keer dat ze meeging als vrijwilliger op een pelgrimsreis, is ze gefascineerd door het bedevaartsoord in de Franse Pyreneeën. Achttien keer was ze vrijwilliger op zo’n reis en in de driedelige serie Francis naar Lourdes doet ze dit opnieuw.
Als vrijwilliger begeleidt ze mindervalide mensen. Net als alle Lourdesbezoekers hebben zij allemaal hun eigen verhaal. De pelgrims vertellen de operazangeres waarom de plek zo belangrijk voor hen is en wat de reden is dat ze steeds terugkeren. Het laatste bezoek van Broekhuizen zelf is een tijd geleden. “Ik ben al jaren niet meer geweest en ben ontzettend benieuwd wat Lourdes met me zal doen tijdens deze reis.”
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026