TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over het antwoord op de vraag met wie hij nog graag een item wil maken, hoeft Frank in gesprek met Nieuwe Revu niet lang na te denken. “Diego Maradona, zonder meer”, steekt Frank van wal. "Maradona is de top van de Olympus. Hoger kan niet.”
Het duo, begonnen als De jakhalzen in De wereld draait door en inmiddels in het bezit van een CV zo groot als een pak A4-papier, waren er wel een paar keer dichtbij. “Maar elke keer ging het mis.”
Met een andere grootheid hadden ze in 2014 meer geluk. Zonder al te veel geloof gingen ze in Rio de Janeiro op de bonnefooi op zoek naar de Braziliaanse oud-voetballer Romário. "Maar wat gebeurt er? We stappen bij het strand van Rio de Janeiro de bus uit en de eerste die we tegenkomen is... Romário! Dat geloof je toch niet?"
Erik Dijkstra en Frank Evenblij hebben inmiddels acht seizoenen van Bureau sport gemaakt. Bij bijzondere sportevenementen, zoals het WK voetbal in 2014 of de Tour de France van 2016, werd het programma in een vast thema gegoten. De laatste special was Bureau Korea, naar aanleiding van de Olympische winterspelen van Pyeongchang.
Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
08:52Linda de Mol sluit 2026 af op SBS6 met Postcode Loterij Spel van het Jaar
07:55De TV van gisteren: 'Extreme romantiek' van Fred in B&B Vol Liefde valt niet goed
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Adam's family: 25 jaar later, Tower Heist
06:00Het vierde seizoen van Good Luck Guys stream je nu bij Prime Video