TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over het antwoord op de vraag met wie hij nog graag een item wil maken, hoeft Frank in gesprek met Nieuwe Revu niet lang na te denken. “Diego Maradona, zonder meer”, steekt Frank van wal. "Maradona is de top van de Olympus. Hoger kan niet.”
Het duo, begonnen als De jakhalzen in De wereld draait door en inmiddels in het bezit van een CV zo groot als een pak A4-papier, waren er wel een paar keer dichtbij. “Maar elke keer ging het mis.”
Met een andere grootheid hadden ze in 2014 meer geluk. Zonder al te veel geloof gingen ze in Rio de Janeiro op de bonnefooi op zoek naar de Braziliaanse oud-voetballer Romário. "Maar wat gebeurt er? We stappen bij het strand van Rio de Janeiro de bus uit en de eerste die we tegenkomen is... Romário! Dat geloof je toch niet?"
Erik Dijkstra en Frank Evenblij hebben inmiddels acht seizoenen van Bureau sport gemaakt. Bij bijzondere sportevenementen, zoals het WK voetbal in 2014 of de Tour de France van 2016, werd het programma in een vast thema gegoten. De laatste special was Bureau Korea, naar aanleiding van de Olympische winterspelen van Pyeongchang.
De streamingtip van de week: A Good Girl's Guide to Murder seizoen 2 op Netflix
11:15Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert