TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over het antwoord op de vraag met wie hij nog graag een item wil maken, hoeft Frank in gesprek met Nieuwe Revu niet lang na te denken. “Diego Maradona, zonder meer”, steekt Frank van wal. "Maradona is de top van de Olympus. Hoger kan niet.”
Het duo, begonnen als De jakhalzen in De wereld draait door en inmiddels in het bezit van een CV zo groot als een pak A4-papier, waren er wel een paar keer dichtbij. “Maar elke keer ging het mis.”
Met een andere grootheid hadden ze in 2014 meer geluk. Zonder al te veel geloof gingen ze in Rio de Janeiro op de bonnefooi op zoek naar de Braziliaanse oud-voetballer Romário. "Maar wat gebeurt er? We stappen bij het strand van Rio de Janeiro de bus uit en de eerste die we tegenkomen is... Romário! Dat geloof je toch niet?"
Erik Dijkstra en Frank Evenblij hebben inmiddels acht seizoenen van Bureau sport gemaakt. Bij bijzondere sportevenementen, zoals het WK voetbal in 2014 of de Tour de France van 2016, werd het programma in een vast thema gegoten. De laatste special was Bureau Korea, naar aanleiding van de Olympische winterspelen van Pyeongchang.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'