TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over het antwoord op de vraag met wie hij nog graag een item wil maken, hoeft Frank in gesprek met Nieuwe Revu niet lang na te denken. “Diego Maradona, zonder meer”, steekt Frank van wal. "Maradona is de top van de Olympus. Hoger kan niet.”
Het duo, begonnen als De jakhalzen in De wereld draait door en inmiddels in het bezit van een CV zo groot als een pak A4-papier, waren er wel een paar keer dichtbij. “Maar elke keer ging het mis.”
Met een andere grootheid hadden ze in 2014 meer geluk. Zonder al te veel geloof gingen ze in Rio de Janeiro op de bonnefooi op zoek naar de Braziliaanse oud-voetballer Romário. "Maar wat gebeurt er? We stappen bij het strand van Rio de Janeiro de bus uit en de eerste die we tegenkomen is... Romário! Dat geloof je toch niet?"
Erik Dijkstra en Frank Evenblij hebben inmiddels acht seizoenen van Bureau sport gemaakt. Bij bijzondere sportevenementen, zoals het WK voetbal in 2014 of de Tour de France van 2016, werd het programma in een vast thema gegoten. De laatste special was Bureau Korea, naar aanleiding van de Olympische winterspelen van Pyeongchang.
Nog meer bezuinigingen-gedoe: de EO stopt met series en documentaires
13:24Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland