TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Jansen gaat toch door bij RTL. De 75-jarige interieurspecialist hint op een comeback van het succesvolle Paleis Voor Een Prikkie.
Daarvoor moet Frank het wel met een ander zien te doen, want met zijn man Rogier Smit leeft hij momenteel nou niet echt op goede voet. De chemie tussen de twee zou helemaal verdwenen zijn.
Paleis Voor Een Prikkie is een SBS6-programma en laat Frank nou net bij RTL zitten sinds zijn overstap. Toch lijkt het niet helemaal uitgesloten dat Frank met een andere BN’er het programma gaat doen als de fusie tussen beide partijen er komt.
Frank is binnenkort sowieso op televisie te zien. Hij maakt zijn opwachting in Ranking the Stars. Ook heeft hij het idee bij de leiding geopperd om af en toe aan te schuiven bij RTL Boulevard als deskundige.
Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
