TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Jansen gaat toch door bij RTL. De 75-jarige interieurspecialist hint op een comeback van het succesvolle Paleis Voor Een Prikkie.
Daarvoor moet Frank het wel met een ander zien te doen, want met zijn man Rogier Smit leeft hij momenteel nou niet echt op goede voet. De chemie tussen de twee zou helemaal verdwenen zijn.
Paleis Voor Een Prikkie is een SBS6-programma en laat Frank nou net bij RTL zitten sinds zijn overstap. Toch lijkt het niet helemaal uitgesloten dat Frank met een andere BN’er het programma gaat doen als de fusie tussen beide partijen er komt.
Frank is binnenkort sowieso op televisie te zien. Hij maakt zijn opwachting in Ranking the Stars. Ook heeft hij het idee bij de leiding geopperd om af en toe aan te schuiven bij RTL Boulevard als deskundige.
Partnerbijdrage
Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman
19:35Zestien jaar later voelt het alsof de tijd heeft stilgestaan voor K3