TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Jansen gaat toch door bij RTL. De 75-jarige interieurspecialist hint op een comeback van het succesvolle Paleis Voor Een Prikkie.
Daarvoor moet Frank het wel met een ander zien te doen, want met zijn man Rogier Smit leeft hij momenteel nou niet echt op goede voet. De chemie tussen de twee zou helemaal verdwenen zijn.
Paleis Voor Een Prikkie is een SBS6-programma en laat Frank nou net bij RTL zitten sinds zijn overstap. Toch lijkt het niet helemaal uitgesloten dat Frank met een andere BN’er het programma gaat doen als de fusie tussen beide partijen er komt.
Frank is binnenkort sowieso op televisie te zien. Hij maakt zijn opwachting in Ranking the Stars. Ook heeft hij het idee bij de leiding geopperd om af en toe aan te schuiven bij RTL Boulevard als deskundige.
Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee
16:46Zien: Dit zijn de eerste beelden van Football Island
14:55Wanneer is We Zijn er Bijna! in 2026 op televisie te zien?
14:03Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'
14:02Is dit de verteller van The Passion 2026?