TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Jansen gaat toch door bij RTL. De 75-jarige interieurspecialist hint op een comeback van het succesvolle Paleis Voor Een Prikkie.
Daarvoor moet Frank het wel met een ander zien te doen, want met zijn man Rogier Smit leeft hij momenteel nou niet echt op goede voet. De chemie tussen de twee zou helemaal verdwenen zijn.
Paleis Voor Een Prikkie is een SBS6-programma en laat Frank nou net bij RTL zitten sinds zijn overstap. Toch lijkt het niet helemaal uitgesloten dat Frank met een andere BN’er het programma gaat doen als de fusie tussen beide partijen er komt.
Frank is binnenkort sowieso op televisie te zien. Hij maakt zijn opwachting in Ranking the Stars. Ook heeft hij het idee bij de leiding geopperd om af en toe aan te schuiven bij RTL Boulevard als deskundige.
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt Beste Zangers op NPO1
14:13Kees van der Spek komt met bijzondere update over oplichtster van B&B Vol Liefde-Robert Jan
10:34Op deze datum gaat Eén Tegen 100 weer van start, met Caroline én Buddy
10:02Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'