TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Jansen, vooral bekend als 'Frank van Rogier', keert binnenkort terug op tv. Dat maakte Evert Santegoeds vandaag bekend. Lees snel verder.
Nederland keerde het opvallende liefdeskoppel Frank & Rogier kennen in het KRO-programma Bij Ons in de P.C., waarin de twee gevolgd werden in hun dagelijkse leven. Niet lang daarna kregen ze bij SBS6 een eigen programma: Paleis voor een Prikkie.
Frank Jansen zal binnenkort opnieuw zijn opwachting maken op tv, maar deze keer zonder zijn ex-partner Rogier Smit. De twee gooiden nogal met modder naar elkaar in de media dus het was al wel duidelijk dat van een hereniging geen sprake zou zijn.
Evert Santegoeds' weekblad Privé sprak met Frank over zijn tv-comeback, zo vertelt de hoofdredacteur vandaag: 'Hij is gevraagd voor een nieuw programma waar hij eerdaags heel trots over gaat vertellen. Hij komt terug op tv en dat vind ik toch wel redelijk opvallend.'
Het hele verhaal hoor je hieronder, in het fragment van de podcast Strikt Privé
Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend