TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Misschien ging het om een ontgroening, misschien om een weddenschap, hoe dan ook was de liefde tussen Justus en Jens niet echt. De twee kenden elkaar al voor de uitzending, schreven zich in voor First Dates, werden nog aan elkaar gekoppeld ook en gedroegen zich tijdens de opnamen als een stel verliefde pubers. Maar dat was allemaal geacteerd. De twee meldden naderhand aan de makers van het programma ook nog dat ze dikke verkering hadden gekregen na de opnamen.
Volgens BNNVARA is het puur toeval dat de twee werden gematcht. Waarschijnlijk hadden ze bij de inschrijving veel dezelfde hobby's en interesses genoteerd zodat de kans groot was dat ze elkaar zouden treffen.
De aflevering met de twee studenten zou vrijdag worden uitgezonden, maar de twee komen niet meer in de uitzending voor. BNNVARA zegt in een reactie wel de humor in te zien van het toneelspel van Justus en Jens.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight