TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Misschien ging het om een ontgroening, misschien om een weddenschap, hoe dan ook was de liefde tussen Justus en Jens niet echt. De twee kenden elkaar al voor de uitzending, schreven zich in voor First Dates, werden nog aan elkaar gekoppeld ook en gedroegen zich tijdens de opnamen als een stel verliefde pubers. Maar dat was allemaal geacteerd. De twee meldden naderhand aan de makers van het programma ook nog dat ze dikke verkering hadden gekregen na de opnamen.
Volgens BNNVARA is het puur toeval dat de twee werden gematcht. Waarschijnlijk hadden ze bij de inschrijving veel dezelfde hobby's en interesses genoteerd zodat de kans groot was dat ze elkaar zouden treffen.
De aflevering met de twee studenten zou vrijdag worden uitgezonden, maar de twee komen niet meer in de uitzending voor. BNNVARA zegt in een reactie wel de humor in te zien van het toneelspel van Justus en Jens.
De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien