TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lange tijd was Fred van Leer niet te zien op tv, maar daar komt deze zomer verandering in want hij maakt na ruim twee jaar een comeback met het programma Say Yes to the Dress.
De presentator is erg blij met het nieuws.
“Yessssss ik mag weer een heel bijzonder seizoen van Say Yes to the Dress maken! Na 2,5 jaar gaan weer door! Zoveel zin in!” zegt Fred van Leer bij een blije foto op Instagram. Eind 2022 was de laatste aflevering te zien van het programma en daarna werden er alleen maar herhalingen uitgezonden.
In het achtste seizoen, dat aan het einde van de zomer te zien is, helpt de presentator weer verschillende aanstaande bruiden om hun droomjurk te vinden. Het goede nieuws is: je kan je nog steeds aanmelden voor het nieuwe seizoen. Dat kan hier!
De exacte uitzenddatum van Say Yes to the Dress is nog niet bekend, maar de nieuwe afleveringen zullen in ieder geval weer te zien zijn bij TLC en terug te kijken op streamingdienst HBO Max.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer Kerst met de Meilandjes te zien is
10:39Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV