TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De show staat gepland op 17 maart, de dag van de verkiezingen. Freek doet het voor de zesde maal.
Volgens de cabaretier worden de komende Tweede Kamerverkiezingen anders dan anders. "Het worden legendarische verkiezingen. Er staat echt wel iets op het spel dit keer. Meer dan ooit hebben we als samenleving ons vertrouwen in de Staat en de politiek gesteld. Die zullen dat nu waar moeten gaan maken."
Freek laat overigens in hetzelfde interview weten dat hij veel waardering heeft voor Rutte en hoe hij zich op dit moment toont tijdens de coronacrisis. "Ik heb groot respect voor onze minister-president", zo zegt hij. "Als je onze premier nu vergelijkt met toen hij begon aan deze regeerperiode, dan is hij bijna een socialist geworden. Het gaat de goede kant op."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'