TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Freek heeft nog 1 larf over in zijn been, de andere twee overleden recentelijk jammerlijk. Tot afgrijzen van veel mensen houdt de bioloog al sinds het begin zijn volgers regelmatig op de hoogte van de staat van het leven dat in zijn been groeit.
De overlevende larf, die Kwak is gedoopt door Freek, is bijna volgroeid en lekker aan het bewegen waardoor de stekels op zijn lijf de binnenkant van Freeks been terroriseren. En dat is zo ongemakkelijk dat Freek regelmatig in zijn nachtrust wordt gestoord. De wond en bult op zijn been zien er inmiddels doodeng uit.
Volgens Freek betekent al die beweging dat Kwak klaar is om zijn warme nest te verlaten, dus hopelijk zijn Freek en zijn volgers snel verlost van de larven-updates.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden