TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zo’n 1000 kilometer van Ecuador liggen de Galapagoseilanden. Deze eilandengroep in de Stille Oceaan telt achttien grote en meer dan honderd kleine eilanden, omringd door een zeereservaat.
In Freeks Saturday Night Safari vertelt Freek Vonk dat die afgelegen ligging voor een opmerkelijke evolutie van de dieren zorgde. Niet voor niets ontwikkelde Charles Darwin zijn evolutietheorie na een bezoek aan de eilandengroep. Op de Galapagos zijn vele vinken te vinden - waaronder de darwinvink -, maar ook reuzenschildpadden, zeeleguanen en rijstratten. Er komt slechts één roofvogelsoort voor: de galapagosbuizerd.
Muzikant Typhoon en schrijver Ronald Snijders sluiten aan bij teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans om hun kennis van dit natuurgebied te testen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen