Amusement
Freriks: 'Humberto Tan was eerste keus als presentator De Slimste'
Wietse Zuidberg
  ·  
Freriks - die tot hij zijn debuut maakte bij De Slimste Mens met name bekend was als presentator van het Journaal - heeft er nooit een geheim van gemaakt dat de klus in eerste instantie misschien niet geheel op zijn lijf geschreven was. In het AD vertelt hij dat in beginsel ook de voorkeur naar iemand anders ging als presentator.
Humberto Tan
In het vraaggesprek met de krant zit hij samen met Van Rossem aan tafel. "Hadden ze jou verteld dat Humberto Tan ging presenteren?", vraagt Freriks aan het jurylid van De Slimste. "Die kon niet. Die ging net miljoenen verdienen bij RTL. Ik ben eigenlijk tweede keus."
Anonieme presentator
Verder vertelt Van Rossem dat hij niet wist wie de presentator zou worden toen hij 'ja' zei tegen de televisieklus. "Ik heb uiteindelijk ja gezegd tegen een anonieme presentator. Ik wist pas later dat jij ging presenteren."
Het nieuwe seizoen van De Slimste Mens begint aanstaande maandag 11 juli om 20.40 uur op NPO 2.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Jasper Krabbé schildert Tom Waes in eerste aflevering Portretten van Krabbé
"Wat een toffe gast", zegt kunstenaar Jasper Krabbé over de eerste gast van zijn nieuwe programma. Met de Belgische tv-maker Tom Waes gaat hij eerst drie dagen op stap alvorens hem in zijn atelier te vangen op het doek.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 12:47Uitkomst The Voice-onderzoek: 'Flirterige, fysieke en knuffelige sfeer' bij het programma
10:58Katinka uit De Verraders doet aangifte wegens bedreiging
10:35Podcast - Verborgen Parels op Netflix: de meeslepende miniserie Alias Grace
10:02RTL vervangt Beau en Jinek deze zomer met nieuwe show
10:00Tom Waes centraal in eerste aflevering Portretten van Krabbé: 'Wat een toffe gast!'