TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frits Sissing had namelijk een hele andere droom: het presenteren van de 'ultieme' zaterdagavondshow Strictly Come Dancing.
"Jaren geleden hoorde ik in de wandelgangen van AVROTROS dat Strictly Come Dancing terug zou komen op de Nederlandse televisie. Dat was als kind al mijn droom: groot weekendamusement, rood pluche, live-muziek", blikt hij terug. Helaas had zender AVROTROS hele andere plannen: niet hij, maar Reinout Oerlemans kreeg de presentatie in handen.
Tot grote teleurstelling van hemzelf moest Frits Sissing het daarom doen met een ander programma: een show waarin BN'ers dirigent werden van een orkest. Oftewel: Maestro. "Ik baalde als een stekker: ik kreeg het afdankertje, terwijl Reinout stond te shinen in 'mijn show", herinnert hij zich.
Achteraf blijkt dat een hard gelag. "En kijk nu: Maestro komt al zes seizoenen boven de miljoenengrens uit, terwijl Strictly Come Dancing al na een jaar van de buis werd gehaald."
Het nieuwe seizoen Maestro is vanaf 5 december te zien. Lees hier wie er meedoen.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde