TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frits Sissing had namelijk een hele andere droom: het presenteren van de 'ultieme' zaterdagavondshow Strictly Come Dancing.
"Jaren geleden hoorde ik in de wandelgangen van AVROTROS dat Strictly Come Dancing terug zou komen op de Nederlandse televisie. Dat was als kind al mijn droom: groot weekendamusement, rood pluche, live-muziek", blikt hij terug. Helaas had zender AVROTROS hele andere plannen: niet hij, maar Reinout Oerlemans kreeg de presentatie in handen.
Tot grote teleurstelling van hemzelf moest Frits Sissing het daarom doen met een ander programma: een show waarin BN'ers dirigent werden van een orkest. Oftewel: Maestro. "Ik baalde als een stekker: ik kreeg het afdankertje, terwijl Reinout stond te shinen in 'mijn show", herinnert hij zich.
Achteraf blijkt dat een hard gelag. "En kijk nu: Maestro komt al zes seizoenen boven de miljoenengrens uit, terwijl Strictly Come Dancing al na een jaar van de buis werd gehaald."
Het nieuwe seizoen Maestro is vanaf 5 december te zien. Lees hier wie er meedoen.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje