TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De basis van het succes van Frontberichten was grotendeels dat zorgverleners zelf de urgentie voelden om verslag te doen van een op dat moment dramatische situatie", stelt de 44-jarige Lassche in gesprek met het ANP.
Ook de werkomstandigheden zijn anders dan op het moment van de eerste lockdown. "Frontberichten gebruikte vlogs van zorgverleners, ook omdat cameraploegen toen niet de ziekenhuizen in konden. Dat kan nu wel. Los daarvan voelen we nu ook nog geen journalistieke urgentie om mee te willen kijken in ziekenhuizen middels vlogs, ook omdat de situatie niet zo is als tijdens de eerste golf."
Frontberichten haalde heel behoorlijke kijkcijfers en werd zelfs genomineerd voor een Zilveren Nipkowschijf. "De basis van het succes van Frontberichten was grotendeels dat zorgverleners zelf de urgentie voelden om verslag te doen van een op dat moment dramatische situatie. Kortom, totaal andere situatie. Maar we blijven de situatie monitoren."
Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
13:06Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten