TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL kan niet wachten op de start van De Verraders, de commerciële tegenhanger van Wie is de Mol? De omroep heeft een nieuwe reeks kandidaten van de spelshow bekendgemaakt.
Vorige week kwamen met Loiza Lamers, Samantha Steenwijk, Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters al de eerste zes namen naar buiten. Nu heeft RTL weer hetzelfde aantal kandidaten naar buiten gebracht.
Zodoende zijn actrice Abbey Hoes, basketballer Chatilla van Grinsven, wetenschapsjournalist Diederik Jekel, actrice Gaby Blaaser, oud-hockeyster Kim Lammers en goochelaar Steven Kazan van de partij als De Verraders voor het eerst op RTL4 te zien is.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op zaterdag 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)