TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL kan niet wachten op de start van De Verraders, de commerciële tegenhanger van Wie is de Mol? De omroep heeft een nieuwe reeks kandidaten van de spelshow bekendgemaakt.
Vorige week kwamen met Loiza Lamers, Samantha Steenwijk, Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters al de eerste zes namen naar buiten. Nu heeft RTL weer hetzelfde aantal kandidaten naar buiten gebracht.
Zodoende zijn actrice Abbey Hoes, basketballer Chatilla van Grinsven, wetenschapsjournalist Diederik Jekel, actrice Gaby Blaaser, oud-hockeyster Kim Lammers en goochelaar Steven Kazan van de partij als De Verraders voor het eerst op RTL4 te zien is.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op zaterdag 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?
14:49Zo kijken Kyle en Danique terug op Married at First Sight-huwelijk