TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL kan niet wachten op de start van De Verraders, de commerciële tegenhanger van Wie is de Mol? De omroep heeft een nieuwe reeks kandidaten van de spelshow bekendgemaakt.
Vorige week kwamen met Loiza Lamers, Samantha Steenwijk, Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters al de eerste zes namen naar buiten. Nu heeft RTL weer hetzelfde aantal kandidaten naar buiten gebracht.
Zodoende zijn actrice Abbey Hoes, basketballer Chatilla van Grinsven, wetenschapsjournalist Diederik Jekel, actrice Gaby Blaaser, oud-hockeyster Kim Lammers en goochelaar Steven Kazan van de partij als De Verraders voor het eerst op RTL4 te zien is.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op zaterdag 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar