TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL kan niet wachten op de start van De Verraders, de commerciële tegenhanger van Wie is de Mol? De omroep heeft een nieuwe reeks kandidaten van de spelshow bekendgemaakt.
Vorige week kwamen met Loiza Lamers, Samantha Steenwijk, Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters al de eerste zes namen naar buiten. Nu heeft RTL weer hetzelfde aantal kandidaten naar buiten gebracht.
Zodoende zijn actrice Abbey Hoes, basketballer Chatilla van Grinsven, wetenschapsjournalist Diederik Jekel, actrice Gaby Blaaser, oud-hockeyster Kim Lammers en goochelaar Steven Kazan van de partij als De Verraders voor het eerst op RTL4 te zien is.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op zaterdag 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
10:00Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak