TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf 16 juli is Frank Evenblij op NPO 1 te zien met het spel waarin zes teams die elk uit drie spelers bestaan, het in 2 poules tegen elkaar opnemen.Oud-voetballers Anouk Hoogendijk, Pierre van Hooijdonk, Ronald de Boer en Arthur Numan doen mee, net als Andy van der Meijde en Ron Vlaar.
Ook Femke Heemskerk, Ellen Hoog en Fatima Moreira de Melo doen mee, net als niet-sporters als de onvermijdelijke Viggo Waas, Leo Alkemade, Peter Heerschop, Erik van Muiswinkel, sportjournalist Diana Kuip, Roué Verveer, Rayen Panday en Sofie van den Enk.
Evenblij vindt zijn quiz 'het beste alternatief voor deze voetballoze zomer die zo veelbelovend leek': "We hebben vragen over geweldig mooie herinneringen aan EK's en WK's en de krankzinnigste momenten uit de kampioenschappen komen voorbij."
Quiz met Ballen is vanaf 16 juli iedere donderdag om 21.30 uur te zien op NPO1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten