TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf 16 juli is Frank Evenblij op NPO 1 te zien met het spel waarin zes teams die elk uit drie spelers bestaan, het in 2 poules tegen elkaar opnemen.Oud-voetballers Anouk Hoogendijk, Pierre van Hooijdonk, Ronald de Boer en Arthur Numan doen mee, net als Andy van der Meijde en Ron Vlaar.
Ook Femke Heemskerk, Ellen Hoog en Fatima Moreira de Melo doen mee, net als niet-sporters als de onvermijdelijke Viggo Waas, Leo Alkemade, Peter Heerschop, Erik van Muiswinkel, sportjournalist Diana Kuip, Roué Verveer, Rayen Panday en Sofie van den Enk.
Evenblij vindt zijn quiz 'het beste alternatief voor deze voetballoze zomer die zo veelbelovend leek': "We hebben vragen over geweldig mooie herinneringen aan EK's en WK's en de krankzinnigste momenten uit de kampioenschappen komen voorbij."
Quiz met Ballen is vanaf 16 juli iedere donderdag om 21.30 uur te zien op NPO1.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'