TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In weekblad Privé doen goed geïnformeerde bronnen een boekje open over de sores van het stel.
Rachel was jarenlang intens close met Rosanna en de rest van de familie Kluivert. Zo doet Rosanna's zoon Nino Wilkes het management van Rachel en zijn ze zo hecht dat ze elkaar 'bonuszoon' en 'bonusmoeder' noemen. Maar het oude adagium 'met je familie moet je wandelen, niet handelen' bleek toch waar.
In de aanloop naar de zeventigste geboortedag van André Hazes zouden Rachel en Nino een zakelijk geschil hebben gekregen over geld dat zo hoog is opgelopen dat Nino is gestopt als haar manager. Aan Shownieuws bevestigt Wilkes dat hij "toe is aan een nieuwe uitdaging."
Of de ruzie de doodsteek voor de soap is of simpelweg een verhaallijn voor de serie moet blijken. Johan Derksen zit in elk geval niet te wachten op de soap.
Partnerbijdrage
Tanja Koen (100), gezicht van de beginjaren van televisie, overleden
17:45Renze is terug: dit zijn maandagavond zijn gasten
16:05Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video