TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Radio 10 Songfestivalquiz volgt in het format van de Top 4000 quiz die Ekdom eind vorig jaar voor SBS maakte.
Drie zaterdagen lang nemen teams van oud-Songfestivaldeelnemers en fans het tegen elkaar op. De teams beantwoorden muziekvragen om vooruit te komen op het reusachtige speelbord. Wie als eerste over de finish komt, wint.
Aan Shownieuws vertelde Ekdom dat hij in eerste instantie niet happig was op de presentatieklus omdat hij weinig met het liedjesfestijn dacht te hebben. Hij stelde zijn mening bij toen hij de balans opmaakte van alle hits die het Songfestival heeft opgeleverd. Gerards favoriete Nederlandse ESF-nummer laat zich raden: Arcade.
De Radio 10 Songfestivalquiz is vanaf zaterdag 1 mei te zien op SBS 6.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur