TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrijdag was de zesde (en laatste) aflevering van Only Joling.
Het was een doldwaze week in Gerard Joling-land. Vorige week werd Gerard 65 jaar en hij vierde dit op spectaculaire wijze met ruim 250 genodigden, een reünie van de Dolly Dots én een optreden van Songfestival-ster Vicky Leandros, die in 1972 het liedjesfestijn won met het nummer Apres Toi. Dit alles werd razendsnel gemonteerd en was afgelopen vrijdag te zien in de laatste aflevering van Only Joling.
En ondanks dit spectaculaire feest, was dat niet eens het onderwerp waarmee Gerard Joling veelvuldig in het nieuws te zien was. In de aflevering van vrijdag onderging hij namelijk ook een cosmetische operatie om 'wat overtollige huid weg te halen'. Kijkers verbaasden zich opnieuw over de openheid van de zanger, die na enkele uren bont en blauw uit de operatiekamer kwam. Volgens Tina Nijkamp doet het de kijkcijfers in ieder geval goed. Afgelopen vrijdag keken er al bijna een miljoen mensen, maar in de afgelopen dagen hebben al bijna 500.000 kijkers de aflevering teruggekeken.
Ondanks het grote succes van Only Joling, heeft RTL nog niets bekendgemaakt over een eventueel nieuw seizoen van de realityserie. Het eerste seizoen van Only Joling is nu terug te kijken bij Videoland.
Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)