TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Giel zegt in zijn post op Instagram dat hij zelf zijn droom leeft en hij dat een ander ook gunt.
De volgers die de duizend euro willen bemachtigen moeten een persoonlijk berichtje sturen waarin ze vertellen wat ze precies met het geld van plan zijn. Giel kiest volgende week donderdag een winnaar.
StukTV van Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens is het meest succesvolle YouTube-kanaal van Nederland met 2,5 miljoen abonnees. Het werd vorig jaar verkocht aan John de Mol die daarmee hoopte ook de jonge kijkers, die geen gewone tv meer kijken, te strikken. Hoeveel centen mediamagnaat John neertelde voor StukTV wilde niemand destijds kwijt. Giel vertelde in een interview met de Volkskrant dat het in ieder geval meer was dan 300.000 euro.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?