TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertellen vader Oos en zoon Camiel woensdagavond.
We kennen het programma niet anders als een met een hoop humor en eerlijkheid. En dat brengt dit seizoen slecht nieuws met zich mee. "Frans deed mee aan een Bevolkingsonderzoek en de uitslag was niet goed. Maar gelukkig is er licht aan het eind van de tunnel en dat stemt ons wel weer heel vrolijk", aldus Oos Kesbeke.
Aan het feit dat de familie nu ware BN'ers zijn, moeten vader en zoon nog wel wennen. Zo vertelt Oos dat hij laatst met de heftruck naar buiten reed om een vrachtwagen te laden en terwijl hij dat deed, stonden er tien mensen op de stoep naar hem te kijken. "Dat is wel even wennen hoor", vertelt hij. "Maar het is wel allemaal positief", vult zoon Camiel aan.
De Augurkenkoning is vanaf donderdag 10 oktober om 20.30 uur op RTL 5.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'