TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit seizoen nemen wekelijks twee teams, bestaande uit familieleden, collega's of leden van een sportvereniging, het tegen elkaar op.
In de spelshow 5 Tegen 5 strijden wekelijks twee teams om de overwinning. Zij gaan op zoek naar de populairste antwoorden op vragen die eerder aan het Nederlandse publiek zijn voorgelegd. Dit doen ze natuurlijk niet voor niets. In de finale - licht uit spot aan! - wacht er mogelijk 10.000 euro.
Voor Gordon is het een tweede seizoen, maar het programma kent een nog langere geschiedenis. 5 Tegen 5 was namelijk voor het eerst te zien in 1983 bij VARA en werd toen gepresenteerd door Willem Ruis. Vorig jaar haalde SBS6 het programma - net als klassiekers als Lingo, Hart in Aktie en De Vijf Uur Show - al onder het stof vandaan. Toen keken er gemiddeld zo'n 400.000 mensen per aflevering naar.
5 Tegen 5 is vanaf vrijdag 24 juni wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier