TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuws kwam op vrij onconventionele wijze naar buiten: Shownieuws-deskundige Patty Brard hoorde het via social media.
Patty kreeg via Instagram een berichtje van Kim Visser, één van de deelnemers van het eerste seizoen. Kim mag graag online BN'ers vragen hoe het met ze gaat, maar ditmaal had ze zelf nieuws: Kim had gehoord dat ze binnenkort weer op televisie te zien is. Patty, altijd klaar om een scoop te scoren, vroeg door en kreeg te horen om welk programma het ging: Down the road met Gordon. SBS 6 laat weten dat het nog niet helemaal zeker is dat of en wanneer de show terugkeert.
In Down the road neemt Gordon een groep mensen met het syndroom van Down mee op reis door Nederland. In de eerste reeks van het oorspronkelijk Vlaamse format gingen ze onder meer parachutespringen, ziplinen, helpen bij de boer en een nachtje helemaal zelfstandig logeren op Texel.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'