TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuws kwam op vrij onconventionele wijze naar buiten: Shownieuws-deskundige Patty Brard hoorde het via social media.
Patty kreeg via Instagram een berichtje van Kim Visser, één van de deelnemers van het eerste seizoen. Kim mag graag online BN'ers vragen hoe het met ze gaat, maar ditmaal had ze zelf nieuws: Kim had gehoord dat ze binnenkort weer op televisie te zien is. Patty, altijd klaar om een scoop te scoren, vroeg door en kreeg te horen om welk programma het ging: Down the road met Gordon. SBS 6 laat weten dat het nog niet helemaal zeker is dat of en wanneer de show terugkeert.
In Down the road neemt Gordon een groep mensen met het syndroom van Down mee op reis door Nederland. In de eerste reeks van het oorspronkelijk Vlaamse format gingen ze onder meer parachutespringen, ziplinen, helpen bij de boer en een nachtje helemaal zelfstandig logeren op Texel.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties