TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuws kwam op vrij onconventionele wijze naar buiten: Shownieuws-deskundige Patty Brard hoorde het via social media.
Patty kreeg via Instagram een berichtje van Kim Visser, één van de deelnemers van het eerste seizoen. Kim mag graag online BN'ers vragen hoe het met ze gaat, maar ditmaal had ze zelf nieuws: Kim had gehoord dat ze binnenkort weer op televisie te zien is. Patty, altijd klaar om een scoop te scoren, vroeg door en kreeg te horen om welk programma het ging: Down the road met Gordon. SBS 6 laat weten dat het nog niet helemaal zeker is dat of en wanneer de show terugkeert.
In Down the road neemt Gordon een groep mensen met het syndroom van Down mee op reis door Nederland. In de eerste reeks van het oorspronkelijk Vlaamse format gingen ze onder meer parachutespringen, ziplinen, helpen bij de boer en een nachtje helemaal zelfstandig logeren op Texel.
Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering
12:37Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne