TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met LINDA is de zingende entertainer openhartig over zijn worstelingen.
Gordon mist het geluksmoment van gebruiken: "Het afgekickt zijn volhouden wordt steeds moeilijker. Ik zorg dat ik geen alcohol in huis heb, maar als het er wél was geweest, had ik het opgedronken. Dat geluksmoment van een lekker glas wijn of een lijn coke mis ik enorm."
Maar waar hij het meeste moeite mee heeft is het gebrek aan omgang met andere mannen. Een snelle date voor seks wordt sterk afgeraden in de anderhalvemetermaatschappij en van sexting of telefoonseks moet hij niks hebben, uit angst dat de stomende gesprekken worden bewaard of opgenomen.
Al met al merkt Gordon dat nuchter zijn niet meevalt als je de hele dag noodgedwongen thuis zit in z'n Blaricumse paleisvilla. Hij mist gezelschap en de steun van AA-meetings: "En moet ik er gewoon elke dag keihard en nuchter doorheen. Ik vind het een ramp."
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap