TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe de act van Joost Klein er op het podium tijdens het Eurovisie Songfestival eruit komt te zien is nog een grote verrassing, maar als we Gover Meit mogen geloven kijken we straks onze ogen uit.
Hij licht alvast een tipje van de sluier.
Vorige week stond Joost Klein al even op het podium tijdens het Eurovision in Concert in de Amsterdamse AFAS Live, maar bij het zingen van Europapa was er qua act nog weinig te zien. Hij hield het simpel, maar toch staat ons heel wat te wachten.
Lees hier alles over
Niemand weet nog hoe de act er op het podium uit gaat zien, behalve Gover Meit, ook wel bekend als Stefano Keizers. Hij is namelijk verantwoordelijk voor de podiumact van Joost Klein op het Eurovisie Songfestival in Malmö.
Voor de camera van Shownieuws kondigt hij iets groots aan. “Het is wel echt nieuw. Het is een nieuwe vorm van een maanlanding. Het is nog nooit eerder gedaan en mensen gaan niet geloven dat dit fysiek mogelijk is.”
Hier moeten we het voor nu meedoen, maar dat het één groot feest wordt op het podium is duidelijk. Joost Klein wordt steeds populairder in Europa en staat volgens de bookmakers nu op plek 3 om er met de eindzege vandoor te gaan.
Dit jaar vindt het Eurovisie Songfestival op 7, 9 en 11 mei plaats. Op deze dagen is het liedjesfestijn om 21:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. Joost Klein is op donderdag 9 mei in de tweede halve finale te zien en mag dan als allerlaatste het podium op om met Europapa de avond af te sluiten.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026