TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA bevestigde dat Khalid & Sophie definitief een tweede seizoen krijgt.
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand presenteren sinds eind augustus iedere werkdag de nieuwe talkshow die zeker in de eerste weken op veel kritiek kon rekenen. Het programma zou weinig urgent en alles behalve vernieuwend zijn, terwijl dat volgens de omroep destijds wel de reden was om De vooravond te vervangen door deze productie.
Met de bevestiging dat Khalid & Sophie een nieuwe reeks krijgt zijn ook de geruchten dat Khalid Kasem het al voor gezien houdt ontkracht. De jurist had nog amper ervaring als presentator, maar kiest toch geen eieren voor zijn geld.
De komende maanden neemt KRO-NCRV de honneurs waar om 19.00 uur. Vanaf maandag 8 november leidt Margriet van der Linden met ferme hand het gesprek van de dag in M. In een interview met de Volkskrant ter promotie van haar talkshow weigerde Van der Linden inhoudelijk te reageren op haar voorgangers.
Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak