TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde presentatrice Sosha Duysker dinsdagavond in De Avondshow met Arjen Lubach.
Toen het programma in de jaren negentig op tv was, liep presentator Rob Fruithof nog wel eens met grote dieren de studio in waaronder een olifant. En dat is verleden tijd als we Duysker mogen geloven. "We hebben geen grote levende dieren meer in de studio. Alleen kleine, insecten en zo."
Zelf is de presentatrice geboren in 1991 en dit betekent dat ze dus geen herinneringen heeft aan hoe Waku Waku vroeger was. Wel weet ze heel goed dat het in die jaren miljoenen kijkers trok. "Ik heb de oude videobanden met Rob Fruithof terug zitten kijken", vertelde ze aan Arjen Lubach.
Veel blijft ook wel gewoon hetzelfde. De BN'ers die voor een goed doel spelen en de pluchen aapjes, keren terug. Waku Waku was een Japans programma dat eind jaren tachtig door de KRO naar Nederland werd gehaald. Er werden tot 2001 veertien seizoenen gemaakt van de show.
SBS strikt dochter Jan des Bouvrie voor nieuwe realityserie Daar zijn ze weer
14:00NPO Zapp-jeugdserie Hein verkocht aan Canal+ en straks te zien in Europa én Afrika
13:43100 dagen in de gehandicaptenzorg bezorgt VPRO recordaantal streams
10:56Toch geen definitief afscheid van Kassa: programma gaat online verder
10:00Een kijkje in de rijke carrière van Gouden Televizier Oeuvre-Ring-winnaar Joop van den Ende