TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde presentatrice Sosha Duysker dinsdagavond in De Avondshow met Arjen Lubach.
Toen het programma in de jaren negentig op tv was, liep presentator Rob Fruithof nog wel eens met grote dieren de studio in waaronder een olifant. En dat is verleden tijd als we Duysker mogen geloven. "We hebben geen grote levende dieren meer in de studio. Alleen kleine, insecten en zo."
Zelf is de presentatrice geboren in 1991 en dit betekent dat ze dus geen herinneringen heeft aan hoe Waku Waku vroeger was. Wel weet ze heel goed dat het in die jaren miljoenen kijkers trok. "Ik heb de oude videobanden met Rob Fruithof terug zitten kijken", vertelde ze aan Arjen Lubach.
Veel blijft ook wel gewoon hetzelfde. De BN'ers die voor een goed doel spelen en de pluchen aapjes, keren terug. Waku Waku was een Japans programma dat eind jaren tachtig door de KRO naar Nederland werd gehaald. Er werden tot 2001 veertien seizoenen gemaakt van de show.
B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard