TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat verklapt de actrice in een Q&A op de Instagram-pagina van Goede Tijden, Slechte Tijden.
"Mijn dochter komt eraan. En je zult het merken ook dat ze er is", aldus de actrice en dat daar meer achter zit, konden we onlangs al tussen de regels door merken. Ze bakte spacebrownies waardoor half Meerdijk aan het trippen en kotsen was.
De kijkers waren eerst nog heel erg aan het zoeken naar de reden van de komst van dit personage. Toen er vonken leken over te slaan tussen Julian en Elisa toen hij nog met Saskia was, leverde dat kritiek op. Inmiddels wordt ze meer gezien als een reddende engel. Zo helpt ze Stefano (Bas Muijs) met het trainen vanwege zijn verlamming en helpt ze Julian van zijn rugproblemen af. En met die laatste lijkt het wel heel goed te boteren.
Met ook de komst van haar dochter naar Meerdijk zal er ook meer over haar verleden bekend worden. Op dit moment laat ze af en toe iets los waaronder dat ze brak met de vader van haar dochter. Wie de soapdochter van Jasmine Sendar precies gaat spelen, is nog niet duidelijk.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning