TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat verklapt de actrice in een Q&A op de Instagram-pagina van Goede Tijden, Slechte Tijden.
"Mijn dochter komt eraan. En je zult het merken ook dat ze er is", aldus de actrice en dat daar meer achter zit, konden we onlangs al tussen de regels door merken. Ze bakte spacebrownies waardoor half Meerdijk aan het trippen en kotsen was.
De kijkers waren eerst nog heel erg aan het zoeken naar de reden van de komst van dit personage. Toen er vonken leken over te slaan tussen Julian en Elisa toen hij nog met Saskia was, leverde dat kritiek op. Inmiddels wordt ze meer gezien als een reddende engel. Zo helpt ze Stefano (Bas Muijs) met het trainen vanwege zijn verlamming en helpt ze Julian van zijn rugproblemen af. En met die laatste lijkt het wel heel goed te boteren.
Met ook de komst van haar dochter naar Meerdijk zal er ook meer over haar verleden bekend worden. Op dit moment laat ze af en toe iets los waaronder dat ze brak met de vader van haar dochter. Wie de soapdochter van Jasmine Sendar precies gaat spelen, is nog niet duidelijk.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater