TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat verklapt de actrice in een Q&A op de Instagram-pagina van Goede Tijden, Slechte Tijden.
"Mijn dochter komt eraan. En je zult het merken ook dat ze er is", aldus de actrice en dat daar meer achter zit, konden we onlangs al tussen de regels door merken. Ze bakte spacebrownies waardoor half Meerdijk aan het trippen en kotsen was.
De kijkers waren eerst nog heel erg aan het zoeken naar de reden van de komst van dit personage. Toen er vonken leken over te slaan tussen Julian en Elisa toen hij nog met Saskia was, leverde dat kritiek op. Inmiddels wordt ze meer gezien als een reddende engel. Zo helpt ze Stefano (Bas Muijs) met het trainen vanwege zijn verlamming en helpt ze Julian van zijn rugproblemen af. En met die laatste lijkt het wel heel goed te boteren.
Met ook de komst van haar dochter naar Meerdijk zal er ook meer over haar verleden bekend worden. Op dit moment laat ze af en toe iets los waaronder dat ze brak met de vader van haar dochter. Wie de soapdochter van Jasmine Sendar precies gaat spelen, is nog niet duidelijk.
Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'
09:32Wordt het straks Pauw, De Wit, Moggré EN Klamer?
09:11Estelle Cruijff in Het Waren 2 Fantastische Dagen: 'Mijn hypotheek hangt om mijn arm'